Lelde Kovaļova

Lelde Kovaļova ir zīmola "DREAM LIGHT PLANNER" autore un izdevēja. Pirmais plānotājs iznāca 2017.gadā un nekavējoties iekaroja Latvijas sieviešu interesi un uzticību. Zīmols lepojas ar pastāvīgajiem klientiem, kuri plānotāju iegādājas katru gadu un gaida jaunā izdevuma iznākšanu.

Ikdienā Lelde strādā arī par kinoproducenti, kas ir viņas pamatprofesija. Leldei ir maģistra grāds audiovizuālajā mēdiju mākslā, viņa mācījusies arī Literārajā akadēmijā un meistarklasēs Krievijā. Lelde ir divu atzītu detektīvromānu autore "Bezvēsts pazudušās" un "Svešinieki". Abas grāmatas izdeva izdevniecība "Latvijas Mediji".

2020.gada gada nogalē notika pirmizrāde Leldes un viņas vīra Vlada Kovaļova veidotajam seriālam "Bezvēsts pazudušās", kurā galvenās lomas atveidoja Latvijas labākie aktieri. Paredzams, ka 2021.gada sākumā pie lasītājiem nonāks arī Leldes trešais romāns " Šoseja".

Lelde  kopā ar vīru audzina dēlu Danielu un mopsi, vārdā Hičkoks. ( Jā, par godu režisoram Alfrēdam Hičkokam). Autore aizraujas ar peldēšanu, literatūru, rakstniecību, kino un, protams, plānotāju izdošanu, lai motivētu sievietes piepildīt savus sapņus.


" Es ļoti vēlos iedvesmot sievietes. Iedvesmot pārmaiņām, pēc kurām daudzas ilgojas. Iedvesmot ticēt sev un mīlēt sevi, jo tas ir mūsu svarīgākais uzdevums. Mēs ražojam plānotājus, lai sieviete nekad neaizmirstu, ka viņas ieceres un sapņi ir svarīgi."


" Sapņi piepildās tiem, kuri rīkojas. Ceļā sapņu virzienā dodies uz priekšu maziem, bet drosmīgiem soļiem. (Lelde Kovaļova).4 plānotāji

Zīmols "Dream Light Planner" dibināts 2017.gadā un jau izdevis plānotājus četriem gadiem: 2018;2019;2020 un 2021.gadam.

Mērķiem un iedvesmai

Četru gadu darbības laikā iznākušas jau divas mērķu un iedvesmas rokasgrāmatas, tostarp arī angļu valodā.

Mazuļu kartiņas

Viens no zīmola jaunumiem 2020.gadā ir mazuļu kartiņas ar pirmajiem 12 dzīves mēnešiem.

" Es ticu papīra maģijai. Mani neticamākie sapņi ir piepildījušies, pateicoties precīzai mērķu definēšanai un pierakstīšanai ar roku." (Lelde Kovaļova)


.0
 .