LELDE KOVAĻOVA

Lelde Kovaļova ir zīmola "DREAM LIGHT PLANNER" autore un izdevēja. Pirmais plānotājs iznāca 2017.gadā un nekavējoties iekaroja Latvijas sieviešu interesi un uzticību. Zīmols lepojas ar pastāvīgajiem klientiem, kuri plānotāju iegādājas katru gadu un gaida jaunā izdevuma iznākšanu. No 2019.gada zīmols piedāvā arī mērķu un iedvesmas rokasgrāmatas. 

Ikdienā Lelde strādā arī par kino producenti. Leldei ir maģistra grāds audiovizuālajā mēdiju mākslā, viņa mācījusies arī "Literārajā akadēmijā" un kino meistarklasēs Krievijā. Lelde ir trīs populāru detektīvromānu autore. Visus romānus izdevusi izdevniecība "Latvijas mediji"

2020.gada gada nogalē notika pirmizrāde Leldes un viņas vīra Vlada Kovaļova veidotajam seriālam "Bezvēsts pazudušās", kurā galvenās lomas atveidoja Latvijas labākie aktieri. 2021.gada martā pie lasītājiem nonāca romāns "Šoseja" - autores trešais darbs psiholoģiskā trillera un detektīva žanrā, kurš tulkots arī angļu valodā. 2022.gada sākumā pie skatītājiem nonāks arī daudzsēriju filma "Bezvēsts pazudušās", kas paredzēts, kā seriāla turpinājums.

Lelde  kopā ar vīru audzina dēlu Danielu un mopsi, vārdā Hičkoks. ( Jā, par godu  kino režisoram Alfrēdam Hičkokam). Autore aizraujas ar literatūru, rakstniecību, fitnesa treniņiem, valodu apguvi un, protams, plānotāju izdošanu, lai motivētu sievietes piepildīt savus sapņus.


" Es ļoti vēlos iedvesmot sievietes. Iedvesmot pārmaiņām, pēc kurām daudzas ilgojas. Iedvesmot ticēt sev un mīlēt sevi, jo tas ir mūsu svarīgākais uzdevums. Mēs ražojam plānotājus, lai sieviete nekad neaizmirstu, ka viņas ieceres un sapņi ir svarīgi."
" Sapņi piepildās tiem, kuri rīkojas. Ceļā sapņu virzienā dodies uz priekšu maziem, bet drosmīgiem soļiem. 4 plānotāji

Zīmols "Dream Light Planner" dibināts 2017.gadā un jau izdevis plānotājus četriem gadiem: 2018;2019;2020 un 2021.gadam.

Mērķiem un iedvesmai

Četru gadu darbības laikā iznākušas jau divas mērķu un iedvesmas rokasgrāmatas, tostarp arī angļu valodā.

Mazuļu kartiņas

Viens no zīmola jaunumiem 2020.gadā ir mazuļu kartiņas ar pirmajiem 12 dzīves mēnešiem.


.


0

Pirkumu grozs