Pasniedz dāvanu!

Mūsu zīmola produkti ir ļoti pieprasītas dāvanas dzimšanas dienās, Ziemassvētkos un citos svētkos. Iepazīsties zemāk ar vairākiem iemesliem, kāpēc pie mums ir ērti izvēlēties dāvanas.

1. Ātra piegāde, ja nepieciešams pasniegt dāvanu nekavējoties. ( zvanot vai rakstot mums, vienmēr ir iespējams vienoties par ārpusrindas piegādi jubilāram)

2. Garantēta piegāde pirms Ziemassvētkiem. Laicīgi veicot pasūtījumu, mēs garantējam, ka dāvana tiks piegādāta pirms svētkiem.

3. Dāvana gatava pasniegšanai. Mūsu produkti ir noformēti dāvanu maisiņos vai dāvanu bandrolēs- Jums nav jāmeklē papildus iepakojums. Dāvana ir gatava pasniegšanai.

4. Pazīstams zīmols Latvijas sieviešu vidū. 

5. Praktiska dāvana. Plānotāji un mērķu grāmatas ir praktiskas dāvanas, kuras vairumā gadījumu tiek izmantotas pēc dāvanas saņemšanas.

Mazulīša mēneša kartiņas

Lieliska dāvana jaunajiem vecākiem. 12 kartiņas katram dzīves mēnesim līdz 1 gada vecumam.

Mūsu veikalā pieejamas divas krāsas- zila un rozā. Komplektā dāvanu kastīte. Atliek tikai pasniegt dāvanu!Ziedi un plānotājs

Bieži dāvanām izvēlas ziedus un šokolādi, bet mēs vēlamies ieteikt šokolādi nomainīt pret praktisku un lietderīgu dāvanu visam gadam- plānotāju vai iedvesmas grāmatu.

0
 .